Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kompjuter Gamer Power - i5 3.0GHz/ 8GB RAM/ SSD 240GB/ HDD 1TB/ GT1050 Ti 4GB
 
33,990  Ден
Шифра: 646
Бренд: MediaNet
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ПРАШАЈ
   
Информации за производот:

Intel i5-9400F Six Core 2.9GHz s1151
MB H310M LGA1151 DDR4
VGA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
DIMM 8GB DDR4 2660MHz
SSD 480GB SATA
Case Natec Genesis Irid 500W
Keyboard USB Gaming
Mouse USB Gaming    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани