Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook ASUS X540NA-GQ052 - Intel Quad-Core Pentium N4200
 
14,990  Ден
Шифра: 700
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ASUS X540NA-GQ052 - Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (2M Cache up to 2.5 GHz)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 1TB 5400rpm
• W/O ODD
• Intel HD Graphics
• BT4.0
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion
• 3xUSB (1x2.0, 1x3.0, 1x3.1);
• VGA WebCam
• HDMI
• VGA port
• 2kg
• no LAN
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion
• 15.6`` HD LED (1366x768) non-glare    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани