Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kompjuter Starter - Celeron 2.8GHz/4GB RAM/ SSD 120GB
 
10,350  Ден
Шифра: 788
Бренд: MediaNet
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ПРАШАЈ
   
Информации за производот:

Intel G3930 Dual Core 2.9GHz s1151
MB H310M LGA1151 DDR4
VGA (on board)
DIMM 4GB DDR4 2400Mhz
SSD 120GB SATA
Case ATX 700W
Keyboard Multimedia
Mouse Optical    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани