/ АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО / Mikser so rotoracki sad ST HMRB-500DWR
Image
Назив: Mikser so rotoracki sad ST HMRB-500DWR
Шифра: 589
Бренд: Останати
Гаранција: 12 месеци
Залиха: Zaliha


Цена: 1,490 Ден
На Рати:
рати по
277 Ден

Плаќање на рати
Нарачка:
Додади во Кошничка
 

ST HMRB-500W
• Superior Technology
• Рачен миксер со Ротирачки сад
• бело/сива боја
• 500W
• 5 брзини + турбо функција
• хромирани матаалки за шлаг и брашно - 2 пара
• заштита од прегревање
• ергономски дизајн