/ АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО / Masinka za sisanje ST HC-U4639AC
Image

Бренд:
Назив: Masinka za sisanje ST HC-U4639AC
Шифра: 267
Гаранција: 0 месеци
Залиха:  ИМА 
Цена: 550 Ден
На Рати:
рати по
52 Ден

Плаќање на рати
Нарачка:
Додади во Кошничка
 

ST HC-U4639AC
Superior Technology
Жична Машинка за шишање
црна боја
Моќен АС мотор
сечила од нерѓосувачки челик
контрола на нивоата
4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm)
четка за чистење
средтсво за подмачкување
чешел
2м кабел