Image
-22%

Бренд:
Артикал: Blender ST HBCE-450G
Шифра: 340
Гаранција: 12 месеци
Залиха:  НЕМА 
Стара цена: 1,390 ден
Цена: 1,090 Ден
На Рати:
рати по
103 Ден
Нарачани:
Бр
Износ: 1,090 Ден
Додади во Кошничка   


ST HBCE-450G Superior Technology
• Стапчест блендер + сецко 3 во 1
• бела/зелена боја
• Моќност 450W
• 2 брзини
• сад за мерење + сецко
• метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
• изработка од висококвалитетна ABS пластика
• сечила од нерѓосувачки челик
• ултра тивка работа