/ КОМПЈУТЕРИ И МОНИТОРИ / Monitor 19" ASUS VS197DE LED
Image

Бренд:
Назив: Monitor 19" ASUS VS197DE LED
Шифра: 382
Гаранција: 24 месеци
Залиха:  НЕМА 
Цена: 5,490 Ден
На Рати:
рати по
516 Ден

Плаќање на рати
Нарачка:
Додади во Кошничка
 

ASUS 19" VS197DE
LED
Max. Resolution: 1366x768
Brightness (Max.): 200cd/m2
Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR50.000.000:1)
Viewing Angle (CR>=10): 90°(H)/500°(V)
Response time: 5ms
Analog 15-Pin D-Sub
Screen Size: 18
5" Wide
Anti-Glare
P/N: AS VH197D BK/5MS/EU-L&T/DSUB