/ АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО / Masinka za sisanje ST E825EI
Image
-29%

Бренд:
Назив: Masinka za sisanje ST E825EI
Шифра: 405
Гаранција: 0 месеци
Залиха:  НЕМА 
Стара цена: 1,390 ден
Цена: 990 Ден
На Рати:
рати по
94 Ден

Плаќање на рати
Нарачка:
Додади во Кошничка
 

ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1, Потстрижување, бричење, тример за нос, тример за коса, сечила од нерѓосувачки челик, батерија на полнење, се полни за 8 часа, вклучени адаптер за полнење, четка за чистење, масло за подмачкување, постоље