/ АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО / Mikser so rotoracki sad ST HMRB-500DWR
Image

Бренд:
Артикал: Mikser so rotoracki sad ST HMRB-500DWR
Шифра: 589
Гаранција: 12 месеци
Залиха:  НЕМА 
Цена: 1,490 Ден
На Рати:
рати по
140 Ден
Нарачани:
Бр
Износ: 1,490 Ден
Додади во Кошничка   


ST HMRB-500W
• Superior Technology
• Рачен миксер со Ротирачки сад
• бело/сива боја
• 500W
• 5 брзини + турбо функција
• хромирани матаалки за шлаг и брашно - 2 пара
• заштита од прегревање
• ергономски дизајн