Image
-15%

Бренд:
Назив: Mikser ST HM-250SWGY
Шифра: 897
Гаранција: 12 месеци
Залиха:  ИМА 
Стара цена: 690 ден
Цена: 590 Ден
На Рати:
рати по
56 Ден

Плаќање на рати
Нарачка:
Додади во Кошничка
 

ST HM-250SWGY
Superior Technology
Рачен Миксер за матење
Бела/зелена боја
250W
2 пара мешалки ( стандардни + за брашно)
5 брзини
ултра тивок
заштита од прегревање